LatviesurussianEnglish

Print

Mēslošanas līdzekļu sertifikācija

Latvijā mēslošanas līdzekļu sertifikācija šobrīd ir brīvprātīga uzņēmuma izvēle.

Tomēr, sertifikāciju kā neatkarīgas institūcijas produkta novērtēšanu ar sekojošu starptautiski atzīta dokumenta (sertifikāta) saņemšanu, uzņēmumi bieži izmanto, lai iegūtu jaunus klientus un „iekarotu” jaunus tirgus.

Mēslošanas līdzekļu sertifikācija LATSERT sevī ietver gan produkta testēšanu laboratorijā, gan dokumentu, gan dokumentos aprakstīto ražošanas nosacījumu, kā arī produktu marķējuma novērtēšanu. Tādējādi, atbilstības gadījumā saņemtais LATSERT sertifikāts apliecina produkta kā tāda atbilstību kādām prasībām, nevis tikai atspoguļo konkrēta testētā parauga rādītājus kā tas ir testēšanas pārskatu gadījumā. 

LATSERT piedāvā veikt:
  • minerālmēslu
  • kaļķošanas materiālu
  • organisko un organominerālo mēslošanas līdzekļu sertifikāciju.

Ņemot vērā organisko mēslošanas līdzekļu pieaugošo popularitāti visā pasaulē, visbiežāk LATSERT pieprasītā sertifikācija ir tieši apstrādātu organisko mēslošanas līdzekļu sertifikācija (apstrādāts organiskais mēslošanas līdzeklis- jebkurš organiskas (augu vai dzīvnieku valsts) izcelsmes mēslošanas līdzeklis, kas pārveidots fizikāli vai ķīmiski no tā sākotnējā stāvokļa, tai skaitā veicot mēslošanas līdzekļu iepakošanu)

Lai saņemtu papildus informāciju vai pakalpojuma pieteikšanai, lūdzam sazināties ar mums pa tālr. 67217817 vai 29203180; This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..