LatviesurussianEnglish

Drukāt

Degvielas ekspertīze

Esat atraduši jaunu potenciālo degvielas piegādātāju, taču neesat pārliecināti, ka  degviela atbildīs Latvijas un  Eiropas Savienības prasībām?

Vēlaties uzlabot degvielas kvalitāti ar kādas piedevas palīdzību, tomēr neesat pārliecināti, ka rezultāts būs tāds kā paredzēts?

Esat nolēmuši sākt darbību perspektīvajā biodegvielas tirgū, taču  par saražotās degvielas atsevišķiem kvalitātes rādītājiem neesat droši?

Ir domstarpības par degvielas kvalitāti ?

Piedāvājam palīdzību šo un citu jautājumu risināšanā, jo mūsu rīcībā ir modernas testēšanas iekārtas, plaša normatīvo aktu un standartu bāze,  kā arī kompetents personāls.

Piedāvājam:

  • Ekspertīzes slēdzienu/atzinumu par degvielas (benzīna, dīzeļdegvielas, biodegvielas) atbilstību normatīvo aktu , standartu, specifikāciju prasībām

  • Slēdzienus vai izvērtējumu par testēšanas rezultātiem

  • Konsultācijas uzņēmuma tehniskās dokumentācijas izstrādē

  • Veikt degvielas paraugu atlasi pēc jūsu pasūtījuma, saskaņā ar starptautisko standartu prasībām un/vai apmācīt uzņēmuma personālu paraugu noņemšanai

Lai saņemtu papildus informāciju vai pakalpojuma pieteikšanai, lūdzam sazināties ar mums pa tālr. +371 67217826 vai +371 67217829; This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.